Formulari Vullnetarve

Aksionet do zhvillohen gjate muajit Tetor 2022 dhe Mars 2023. Te gjithe vullnetaret do njoftohen 1 jave para per daten e sakte dhe do pajisen me mjetet e nevojshme. Transporti do sigurohet nga ne dhe gjithashtu nje ore orientimi.

Aksioni do jet brenda dites dhe do zhvillohet ne parkun kombetar te Dajtit!

Na kontaktoni

Vendodhja

Rruga Siri Kodra
1001, Tiranë

 

0
Aksione
0
Peme te mbjella
0
Vullnetar te angazhuar

Mbështet Iniciativën

Dhuro Materiale

Dhuro Pemë

Pytje te shpeshta

Pyetje & Pergjigje

Grupimi i vullnetarve te Escape with me dhe grupi i Skautve te Tiranes.

Jo. Nuk paguhet asgje.

Furgonat vihen ne dispozicion nga organizatoret pa asnje kosto.

I gjithe aksion zhvillohet ne Tirane me sakte ne zonen e Parkut kombetar te Dajtit.

Neqoftese keni Lopata ose Kamza te vogla si dhe doreza mund ti merni me vete e te kundert do jepen nga organizatoret.

Bashkpuntoret

Driving technology for leading brands

Login

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email

follow us